aktualnie oferujemy 2869 produktów, obecnie w sklepie przebywa 12 klientów
koszyk
Koszyk jest pusty,
zapraszamy na zakupy!
szukaj szukaj
pokaż podpowiedzi
pokaż tylko dostępne
tygodniowy hit cenowy

płatności obsługuje payU
Legolas.pl »
»
» Moje lata w Top Gear
Moje lata w Top Gear
Dostawa już od 8.99 zł!

Moje lata w Top Gear

Jeremy Clarkson

Wydawca / producent: Insignis Media
EAN: 9788363944209
ISBN: 978-83-63944-20-9
Stron: 624, Format: 14.1x20.8, Ciężar: 0,53 kg
Rok wydania: 2013, Miękka
przejdź do opisu
artykuł chwilowo niedostępny
nasza cena: 40,00 zł
powiadom o dostępności
Jeremy Clarkson – o samochodach i o życiu. Celnie. Błyskotliwie. I oczywiście – aż do bólu dowcipnie! Top Gear. Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco później kolorowy magazyn, a dziś… Dziś marka Top Gear to imperium motoryzacyjnego szaleństwa, skrajnego przepychu i zbytku; to królestwo adrenaliny, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! To najbardziej zwariowany, obrazoburczy i inspirujący samochodowy show, gromadzący przed ekranami telewizorów na całym globie setki milionów widzów! To wreszcie Top Gear Live – porywające, pełne rozmachu stadionowe widowisko, z którym Jeremy Clarkson wraz z przyjaciółmi pięć lat temu wyruszył po raz pierwszy na podbój świata, zdobywając przyczółki w jego najodleglejszych zakątkach, a ostatnio także i w Polsce. Jeremy Clarkson, budując potęgę Top Gear, nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono… Nie tylko wysadzał w powietrze motoryzacyjne ohydztwa i wcale nie poprzestawał na ślizganiu się bokiem przed obiektywami kamer…także – a może przede wszystkim – pisał. A Moje lata w Top Gear to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To zbiór aż 112 prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego pióra. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor.
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
Oceń pozycję:
Osoby zainteresowane tą pozycją kupowały również
Nie zatrzymasz mnie

Nie zatrzymasz mnie

Jeremy Clarkson – człowiek, którego jedynym ćwiczeniem fizycznym jest mruganie powiekami – dobrze wie, że życie to nie tylko samochody. Książka, którą trzymacie w rękach, jest koronnym...
nasza cena: 35,00 zł
chwilowo niedostępna
Świat według Clarksona 4 W czym problem

Świat według Clarksona 4 W czym problem

Dawno, dawno temu, Jeremy Clarkson miał marzenie. Marzył mu się świat, w którym wszystko, co bezsensowne, idiotyczne i absurdalne jest surowo wzbronione… Świat, w którym zwycięża zdrowy...
nasza cena: 39,99 zł
chwilowo niedostępna
Wściekły od urodzenia

Wściekły od urodzenia

Jak wygląda świat widziany zza kierownicy samochodu Jeremy`ego Clarksona? Czy można poczuć się naprawdę wolnym, gdy życie we współczesnym społeczeństwie pełne jest progów zwalniających?...
nasza cena: 35,00 zł
chwilowo niedostępna
Ameryka po kaWałku

Ameryka po kaWałku

Jakie są Stany Zjednoczone? Bardzo złożone i zaskakujące. Czasami fascynują, czasami irytują, ale mają w sobie magię, która sprawia, że wiele osób zostaje tam na całe życie. Czas poznać...
nasza cena: 47,08 zł
chwilowo niedostępna
Anioły śniegu

Anioły śniegu

Lektura obowiązkowa dla fanów Stiega Larssona, Henninga Mankella i Jo Nesbo.` - `Booklist` Rzadko jest tak zimno, nawet w południowej części kręgu polarnego. Jest przez to jakoś dziwnie....
nasza cena: 37,80 zł
chwilowo niedostępna
Arsenal Jak powstawał nowoczesny superklub

Arsenal Jak powstawał nowoczesny superklub

Historia zza kulis – od szatni do sali posiedzeń zarządu! „Alex Fynn to piłkarski guru i zawsze jestem ciekaw, co ma do powiedzenia” Arsene Wenger „Potraktujcie »Arsenal« jako wgląd...
nasza cena: 34,90 zł
chwilowo niedostępna
Inne pozycje Jeremy Clarkson
Podobne tytuły
(085) Moje misie MIX

(085) Moje misie MIX

Opakowanie: 20 szt./mix - cena za 1 sztukę
nasza cena: 2,30 zł
do koszyka
do schowka
Moje dziecko Część 1-2: Pakiet

Moje dziecko Część 1-2: Pakiet

Moje dziecko część 1. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dziecko Książka, w której Dorota Zawadzka, najbardziej znana i ceniona specjalistka od wychowania najmłodszych, odpowiada na pytania zadawane najczęściej przez rodziców....
nasza cena: 29,90 zł
cena rynkowa: 49,90 zł
do koszyka
do schowka
Moje pierwsze kroki w dodawaniu do 20

Moje pierwsze kroki w dodawaniu do 20

Niniejsza książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które zaczynają uczyć się dodawać w zakresie 20.
nasza cena: 9,87 zł
do koszyka
do schowka
Moje sylabki. Nauka pisania - zeszyt 1

Moje sylabki. Nauka pisania - zeszyt 1

Nauka pisania 1 to uzupełnienie serii Moje Sylabki. Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią...
nasza cena: 32,00 zł
do koszyka
do schowka
Moje sylabki. Nauka pisania - zeszyt 2

Moje sylabki. Nauka pisania - zeszyt 2

Nauka pisania 2 to uzupełnienie serii Moje Sylabki. Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią...
nasza cena: 32,00 zł
do koszyka
do schowka
Moje ćwiczenia 2 Domowniczek Część 2: Szkoła podstawowa

Moje ćwiczenia 2 Domowniczek Część 2: Szkoła podstawowa

Moje Ćwiczenia. Domowniczek. Publikacja zawiera zestawy zadań domowych do pracy samodzielnej lub z rodzicami. Ma na celu pomoc w utrwaleniu wiadomości i umiejętności zdobytych w szkole. Uwzględnia zadania, które zostały dobrane tak, by...
nasza cena: 5,94 zł
do koszyka
do schowka
Czy moje dziecko mówi poprawnie: Poradnik logopedyczny

Czy moje dziecko mówi poprawnie: Poradnik logopedyczny

Poradnik napisany językiem lekkim, zwięzłym i jasnym, z zabawnymi przykładami z praktyki Autorki, może być lekturą przystępną dla każdego rodzica, opiekuna czy nauczyciela. Jest to pozycja dla tych, którzy chcą w sposób mądry czuwać...
nasza cena: 15,12 zł
do koszyka
do schowka
Moje dziecko Poradnik dla rodziców: Od ciąży do trzeciego roku życia

Moje dziecko Poradnik dla rodziców: Od ciąży do trzeciego roku życia

W książce szeroko i wyczerpująco omówiono wszystkie ważne zagadnienia związane z ciążą porodem i pielęgnacją małego dziecka w okresie pierwszych trzech lat życia. Jak rozpoznać, że zbliża się poród? Kiedy można wyjść z...
nasza cena: 39,90 zł
do koszyka
do schowka
newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:
facebookLegolas.pl na Facebooku ↓
dla kupujących
punkty odbioru
legolas
Legolas.pl
ul. Karmelicka 33,
31-131 Kraków
poczta@legolas.pl



PayU
© 2010 - 2019 Legolas.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
opracowanie Prekursor