aktualnie oferujemy 2868 produktów, obecnie w sklepie przebywa 51 klientów
koszyk
Koszyk jest pusty,
zapraszamy na zakupy!
szukaj szukaj
pokaż podpowiedzi
pokaż tylko dostępne
tygodniowy hit cenowy

płatności obsługuje payU
Legolas.pl »
»
» Lot ćmy
Lot ćmy
Dostawa już od 8.99 zł!

Lot ćmy

Ken Follett

Wydawca / producent: Albatros
EAN: 9788376591124
ISBN: 978-83-7659-112-4
Strony: 480, Format: 15x21 cm
Rok wydania: 2011, oprawa twarda
przejdź do opisu
artykuł chwilowo niedostępny
nasza cena: 38,05 zł
powiadom o dostępności
Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją. Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu brytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii.
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
Oceń pozycję:
Inne pozycje Ken Follett
newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:
facebookLegolas.pl na Facebooku ↓
dla kupujących
punkty odbioru
legolas
Legolas.pl
ul. Karmelicka 33,
31-131 Kraków
poczta@legolas.pl

PayU
© 2010 - 2019 Legolas.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
opracowanie Prekursor