aktualnie oferujemy 2869 produktów, obecnie w sklepie przebywa 41 klientów
koszyk
Koszyk jest pusty,
zapraszamy na zakupy!
szukaj szukaj
pokaż podpowiedzi
pokaż tylko dostępne
tygodniowy hit cenowy

płatności obsługuje payU
Legolas.pl »
»
» Kampanie Cienia 4 Działa imperium
Kampanie Cienia 4 Działa imperium
Dostawa już od 8.99 zł!

Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Django Wexler

Wydawca / producent: Rebis
EAN: 9788380621664
ISBN: 9788380621664
Stron: 604, Format: 13.2x20.2cm, Ciężar: 0,515 kg
Rok wydania: 2017, Miękka ze skrzydełkami
przejdź do opisu
artykuł chwilowo niedostępny
nasza cena: 44,90 zł
powiadom o dostępności
GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI. Księga czwarta „Kampanii Cienia” Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie. Marcus d’Ivoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ? i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar… Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. „Publishers Weekly”
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
Oceń pozycję:
Inne pozycje Django Wexler
Podobne tytuły
Człowiek Jak to działa

Człowiek Jak to działa

Wyprawa po ludzkim organizmie z dowcipnymi rysunkami Tomasza Samojlika! Zapraszamy do odkrywania ciała człowieka. Trudne tematy o powstawaniu nowego życia, dziedziczeniu i rozwoju niemowlęcia podane w formie przystępnej dla dziecka. W tym...
nasza cena: 20,90 zł
cena rynkowa: 39,00 zł
do koszyka
do schowka
Ukryte działania

Ukryte działania

Geniusz nie zna rasy. Siła nie zna płci. Odwaga nie zna granic. Porywająca opowieść o wyjątkowych kobietach, które zrobiły tak wiele, a o których wiemy mało lub nic. Bez pracy tych wybitnie utalentowanych matematyczek amerykański sen o...
nasza cena: 22,99 zł
cena rynkowa: 37,99 zł
do koszyka
do schowka
newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:
facebookLegolas.pl na Facebooku ↓
dla kupujących
punkty odbioru
legolas
Legolas.pl
ul. Karmelicka 33,
31-131 Kraków
poczta@legolas.pl



PayU
© 2010 - 2019 Legolas.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
opracowanie Prekursor